Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image
Image
Dajcie mi Tenora!

Zapraszamy wszystkich na spektakl „Dajcie mi tenora!” w sylwestrową noc. Wybraliśmy dla Was świetną komedię, abyście w doskonałych humorach zaczęli rok 2021!

Spektakl będziecie mogli obejrzeć na naszym profilu na Facebook’u 31.12 o godz. 20:00.

WAŻNA INFORMACJA: Spektakl będzie dostępny do 22:00, więc nie spóźnijcie się!

W operze w Cleveland trwają ostatnie gorączkowe przygotowania do wielkiej gali - przedstawienia „Otella" z gościnnym udziałem światowej sławy włoskiego tenora.

Wszystko zdaje się przebiegać zgodnie z planem do czasu, kiedy plany... legną w gruzach. Kilka godzin przed rozpoczęciem spektaklu okazuje się bowiem, że sławny gość zginął. Jak wyjść z twarzą z tej dramatycznej sytuacji, żeby uniknąć towarzyskiego skandalu i bankructwa?!

Można czekać na cud lub próbować wybrnąć z kłopotu, wybierając rozwiązanie równie cudowne w prostocie i nierealne w wykonaniu - niepostrzeżenie zastąpić słynną gwiazdę...

Kto to zrobi? Jak to kto?
Dajcie nam tenora!!!

PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.